Společnost s dlouholetou tradicí

Naše společnost Čalounictví a sklenářství Roman Rucki a Růžena Brandová tu zde je pro Vás a Vaše přání již řadu let a děláme vždy maximum pro to, aby jste byli spokojeni a rádi se k nám vraceli. Čalounictví a sklenářství Roman Rucki a Růžena Brandová působí v Chocni, Jaroslavi a Holicích.

Důkazem toho je, že se k nám vracejí zákazníci nejenom z blízkého ale i z dalekého okolí. Naše prodejny čalounictví, sklenářství a rámařství naleznete nejen v Chocni, ale i v Jaroslavi a Holicích. Zde se na Vaši návštěvu vždy těší náš personál, který je připraven Vám s čímkoli pomoci či Vám velmi rád poradí třeba při výběru vhodné látky. Látek pro Vás máme připravno celkem přes 3 500 vzorů, aby si u nás vybral opravdu každý. Vzorky samozřejmě neustále doplňujeme o nové a tím, je u nás zajištěn vždy aktuální výběr.

Provádíme nejen veškeré čalounické práce, ale sklenářské práce a také rámování a paspartování obrazů.

Ze sklenářských prací můžeme jmenovat například fazetování skel a zrcadel, pískování zrcadel, skleněných polic či skleniček, apod. Samozřejmostí je také zasklívání, vrtání, broušení skel či zrcadel. Výrobíme pro Vás třeba i luxusní zrcadlo přesně podle Vašich požadavků nebo certifikované izolační sklo.

Na kterékoliv z našich provozoven pro Vás máme připraveny ukázky našich prací.